Українські веслувальники здобули п’ять медалей Чемпіонату світу

П'ять нагород завоювали українці на чемпіонаті світу серед молоді та юніорів.
П'ять нагород завоювали українці на чемпіонаті світу серед молоді та юніорів. Фото: canoe.in.ua

На Чемпіонаті світу, що проходив у Болгарії, українська збірна із веслування одержала п’ять нагород. Такою інформацією поділився міністр молоді та спорта України Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема байдарочник Олег Кухарик на 500-метровій дистанції з результатом 1 хвилина 36,078 секунди приніс Україні золоту медаль.

Також у складі каное-четвірки на дистанції 500 метрів завоювали срібні медалі чемпіони Європи Дмитро Озимок, Олександр Яцюк, Павло Семенюк та Ілля Шаргородський з Южного.

Бронзова медаль дісталася Дмитру Даниленку, Дмитру Костишену, Денису Лахманову та Олегу Кухарику у складі байдарки-четвірки. На чемпіонаті Європи вони також здобули “бронзу”.

Останній день липня багатий на перемоги для українських спортсменів. У цей день на рейтинговому турнірі “Yasar Dogu” у Туреччині українські борці здобули шість золотих, три срібні та шість бронзових медалей. Жіноча команда стала першою в командному заліку.

Також український тенісист Сергій Стаховський вийшов до чвертьфіналу парного турніру ATP Challenger Tour в іспанському місті Сеговія. Суперники зробили по два брейки, а на вирішальному тайбрейку Стаховський і його напарник виконали 4 міні-брейки проти 1-го у болівійських гравців.

Гравець збірної України виступатиме за “Барселону”