Українські тхеквондисти вибороли 11 медалей на турнірі у Болгарії

Національна збірна України з тхеквондо. Фото: ftu.in.ua

У болгарській столиці Софії відбувся міжнародний рейтинговий турнір класу G-1 з олімпійського тхеквондо Sofia Open 2018. Українські спортсмени вибороли 11 медалей, повідомляють в українській федерації тхеквандо.

Українці змагались у чотирьох вікових категоріях – дорослі, юніори, кадети і юнаки. Спільними зусиллями вони здобули: 2 золоті, 6 срібних та 3 бронзові медалі.

Киянка Ірина Ромолданова у ваговій категорії до 46 кілограмів та Дар’я Яковлєва із Запоріжжя (62 кг) здобули “срібло”. Також Тетяна Тетеревятнікова завоювала бронзову медаль у вазі до 67 кг.

Чоловікам вдалося вибороти три срібні медалі. Переможцями стали: Костянтин Костеневич  у ваговій категорій до 74 кг, Тарас Мальченко – до 54 кг та Михайло Шелест – понад 87 кг.

А решту нагород вибороли юні українські тхеквондисти. Найменша дівчинка Марія Папаценко з вагою до 27 кг стала срібною призеркою. Медалі здобули ще три кадети.

На турнірі Україна посіла п’яте місце. Найкращий результат показала збірна Тунісу.

Нагадаємо, що українська біатлоністка Анна Кривонос виборола “срібло” на юніорському чемпіонату світу з біатлону, що відбувся у естонському Отепяе.