Цими днями в Києві триває чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Рідні стіни творять дива – українські змагальники здобули одразу дві золоті медалі європейської першості.

Стартову блискучу перемогу здобула пара Вікторії Кесарь та Станіслава Оліферчика. Вони стали найкращими у змішаних синхронних стрибках з трампліна. Їхній стрибок оцінили у 297,69 бала.

Закріпила українське лідерство юна Софія Лискун. 17-річна спортсменка стала чемпіонкою Європи в індивідуальних стрибках з десятиметрової вишки. Також дівчина отримала олімпійську ліцензію та представлятиме нашу країну на Олімпіаді-2020 у Токіо.

Чемпіонка Європи Софія Лискун. Фото: НОК

Нещодавно українець Андрій Говоров переміг на етапі Кубка світу з плавання. Він першим переплив 50 метрів батерфляєм. Говоров подолав дистанцію за 23,10 секунди – лише на 0,01 секунди випередивши суперника з Угорщини Себастіана Сабо.

А в липні Михайло Романчук став срібним призером чемпіонату світу з плавання. Він другим дістався фінішу в запливі на 1 500 метрів вільним стилем. Романчук проплив відстань за 14,37.63 хвилини. Лише на секунду він поступився німцю Флоріану Веллброку – 14,36.54.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.