Українські батутистки взяли “золото” на етапі Кубка світу в іспанському Вальядоліді. Киянка Марина Кийко та Світлана Малькова з Миколаєва виступали в синхронних стрибках на батуті.

Цей етап Кубка світу став кваліфікаційним до Олімпійських ігор в Токіо наступного року. На нього приїхали три сотні спортсменів з 37 країн світу.

На Європейських іграх-2019 гімнастки стали срібними призерками. За вдалий виступ на цих змаганнях спортсменок нагородили Орденами княгині Ольги ІІІ ступеня.

Нагадаємо, українка Марина Бех-Романчук виграла срібну медаль в останній день чемпіонату світу з легкої атлетики в Катарі.

Раніше 18-річний український легкоатлет Михайло Кохан став наймолодшим фіналістом в історії чемпіонату світу з метання молота. Молодий спортсмен замкнув на змаганнях п’ятірку найкращих.