Українські спортсмени з порушенням зору, слуху та ураженням опорно-рухового апарату стали найкращими на чемпіонаті світу з шашок, який відбувся у польському місті Закопане. Українці взяли десять нагород та очолили медальний залік.

Наші спортсмени здобули чотири “золота”, чотири “срібла” та дві “бронзи”. Нагороди до “синьо-жовтої” скарбнички принесли:

• Юрій Верещала та Олена Зануда – золоті медалі, Олександр Охотський – бронзову серед спортсменів з порушенням слуху;
  • Дмитро Мариненко – золоту медаль, Людмила Ведерко та Олександр Гонгальський – срібні, Надія Качур – бронзову серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;
  • Іван Фідик – золоту медаль, Людмила Гуслєва та Зінаїда Мручковська – срібні серед тотально незрячих.

Змагання тривали з 21 до 30 серпня. У них взяли участь спортсмени з 11 країн.

Раніше українські паралімпійці стала найсильнішою командою на міжнародних змаганнях Chuncheon Korea Open International Taekwondo Championship G1/G2 з тхеквондо. Спортсмени здобули чотири золоті та одну бронзову медаль.

Першу сходинку п’єдесталу посіла Вікторія Марчук – 49 кілограмів, до того ж її визнали найкращою спортсменкою турніру. Юлія Ліпецька взяла “золото” у категорії 58 кілограмів, Антон Швець – 75 кілограмів.

Антон Ліповой здобув для збірної дві нагороди: золоту та бронзову медалі у категорії 61 кілограм.