На чемпіонаті Європи з легкої атлетики у категорії “Мастерс” українці виграли 19 нагород. Наші спортсмени везуть з Італії шість золотих, сім срібних і шість бронзових медалей, повідомляє пресова служба ФЛАУ.

Дворазовою чемпіонкою Європи стала Світлана Сорочук, яка перемогла у віковій категорії W50 зі штовхання ядра (14,03 метра) і метання диска (39,40 метра).

Сергій Гаврась у категорії М60 виграв “золот”о з метання списа (55,28 метра). Олег Федорко, який виступав у цій же віковій категорії, вкотре підтвердив статус одного зі світових лідерів і став чемпіоном Європи зі стрибків у висоту (1,73 метра).

Анна Сластіна перемогла у метанні списа у віковій категорії W40 (45,79 метра), а Лілія Аполосова стала другою (43,85 метра).

Першою зі спортивної ходьби на 5 000 метрів (33:00.74 хвилини) фінішувала українка Антоніна Тишко (W70), а на дистанції 20 кілометрів (2:29.08 години) і у дисципліні Short Road Race (1:01.44 години) вона виграла срібні медалі.

Ірина Зозуля (W65) стала дворазовою срібною призеркою – з метання молота (32,19 метра) і ваги (12,24 метра), а у змаганнях з метального п’ятиборства вона посіла третє місце.

Орест Булак (М35) виграв “срібло” з потрійного стрибка (13,88 метра) та бронзу зі стрибків у довжину (6,49 метра).

Олександра Лисенка (М60) став срібним призером з бігу на 2 000 метрів з перешкодами (7.37,48 хвилини).

Валентина Крепкіна (W50) виграла “бронзу” зі стрибків з жердиною (2,60 метра), Іван Пушкін (М85) – зі спортивної ходьби на 5 000 метрів (47.24,29 хвилини), Сергій Рєпін (М45) – зі стрибків у висоту (1,82 метра), а Володимир Чернятевич (М70) – з потрійного стрибка (9,98 метра).

Нещодавно українська легкоатлетка Ірина Геращенко перемогла на ще одних престижних змаганнях. Цього разу спортсменка взяла золоту медаль на міжнародному легкоатлетичному турнірі Calla Dei Castelli, що відбувся у швейцарській Беллінцоні.

Раніше Геращенко взяла кубок Риги на міжнародних змаганнях з легкої атлетики у Латвії. Українка перемогла в категорії стрибки у висоту, подолавши 1,9 метра.