Українські каратисти везуть дві нагороди з міжнародного турніру Karate1 Premier League, який відбувся в австрійському Зальцбурзі. Про це повідомили у Федерації карате України.

Різван Талібов здобув золоту медаль у ваговій категорії від 84 кілограмів. У Федерації наголосили, що фінал і нагорода найвищої проби стали першими в історії української команди в цій категорії.

Ще один український каратист Станіслав Горуна взяв “срібло” у ваговій категорії до 75 кілограмів. До речі, саме він нещодавно посів друге місце в голосуванні за найкращого спортсмена 2019 року за версією Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор (IWGA). Каратист набрав 92 539 голосів.

До того ж, 30-річний Станіслав Горуна – шестиразовий чемпіон України з карате. Торік каратист став бронзовим призером чемпіонату Європи, отримав дві “бронзи” етапів Прем’єр-Ліги, а також здобув золоту медаль Прем’єр-Ліги в Марокко і Серії А в Чилі. Найважливішим досягненням українця стала перемога на ІІ Європейських іграх у Мінську.