На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики серед жінок українки зібрали повний комплект нагород. Змагання відбувалися у турецькому місті Мерсін, повідомляє НОК України.

“Золото” у командній першості отримали гімнастки Діана Варінська, Анастасія Бачинська, Ангеліна Радівілова, Єлизавета Губарева та Анастасія Мотак. Дівчата набрали 154,663 бала і у боротьбі за золоту медаль на 0,167 бала випередили суперниць з Румунії.

Дві бронзові нагороди в опорному стрибку і на колоді до скарбнички збірної принесла Анастасія Мотак.

Команда юніорок – Вікторія Іваненко, Даніела Батрон, Юлія Касяненко і Дар’я Лиску – посіли друге місце у командній першості. “Бронзу” вибороли Даніела Батрон – в особистому багатоборстві й Дар’я Лиску – у стрибку.

Нагадаємо, на індивідуальному Кубку світу з боротьби в Белграді українська збірна виборола ще три медалі. “Срібло” та дві “бронзи” у вільній боротьбі здобули представниці жіночої команди.