Дует українських фігуристів Марії Голубцової та Кирила Бєлоброва став золотим призером традиційного міжнародного турніру Bosphorus Cup 2019, який відбувся в Стамбулі. Про це повідомили в Українській федерації фігурного катання на ковзанах.

Спортсмени виступали в юніорській категорії, де впевнено виграли обидві програми і зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу із загальним результатом 162.75 бала.

До речі, це вже друга перемога українського дуету в цьому сезоні. У жовтні Марія та Кирило перемогли на міжнародному турнірі в Будапешті.

До топ-10 також потрапила ще одна пара наших фігуристів: Анна Чернявська та Олег Муратов опинилися на дев’ятій сходинці з результатом в 136.48 бала. А от пара Софії Лизогуб та Данила Єфременка з результатом 119.91 стала сімнадцятою.

У категорії сеньйори срібними призерами стали українці Олександра Назарова та Максим Нікітін. Харків’яни поступилися полякам трьома балами. На третьому місці росіяни, які відстали від українців більше, ніж на дев’ять балів.