Українські дзюдоїсти здобули шість медалей на Континентальному Кубку

Каро Марандян у білому. Фото: European judo union

На відкритому Континентальному Кубку, що завершився у Мінську, українські дзюдоїсти здобули одну срібну та п’ять бронзових медалей, інформують у Федерації дзюдо України.

Так, вихованець одеської школи дзюдо Олександр Крук у ваговій категорії до 90 кг здобув “срібло”, програвши у фіналі господарю татамі Віктору Кляусову.

Крім того, “бронзу” здобули: Каро Марандян (66 кг) з Кременчука, запорожці Данило Гуцол (100 кг) та Станіслав Бондаренко (+100 кг), а львів’янка Василина Кириченко і Анастасія Сапсай з Черкас перемогли у вирішальних змаганнях у важкій ваговій категорії.

Гарні результати показали й інші українські дзюдоїсти. Так, п’яті місця посіли Олена Ніщета з Дніпра та киянин Андрій Колесник.

Після завершення турніру основна частина команди залишиться у Мінську. Там вони до 24 серпня тренуватимуться на олімпійській базі “Стайки” на міжнародному тренувальному зборі під егідою Європейського Союзу дзюдо “Going for gold”.

Нагадаємо, цього місяця український дзюдоїст Богдан Ядов завоював бронзову медаль на Гран-прі в Будапешті у ваговій категорії до 66 кілограмів. Під час поєдинку за “бронзу” киянин переміг ізраїльтянина Яріна Менагеда.