Українські борці завоювали 15 медалей у Туреччині (ФОТО)

Борці завоювали шість золотих, три срібні та шість бронзових медалей. Фото: facebook.com/olympicua

На рейтинговому турнірі “Yasar Dogu” у Туреччині українські борці здобули шість золотих, три срібні та шість бронзових медалей. Жіноча команда стала першою в командному заліку, пише НОК.

У вільній боротьбі з вагою 70 кілограмів Андрій Квятковський завоював “срібло”. Рустам Дудаєв (79 кілограмів) – “бронзу”, Данило Картавий (125 кілограмів) також взяв “бронзу”.

У жіночій боротьбі з вагою 50 кілограм Ілона Семків завоювала “бронзу”, у категорії 53 кілограми – Христина Береза – теж здобула “бронзу”. У категорії 55 кілограмів Ольга Шнайдер завоювала “срібло”, такий же результат показала українка Ірина Чіхрадзе у категорії 57 кілограмів. “Золото” завоювали Олена Кремзер у вазі 59 кілограмів, Ілона Прокопевнюк – 65 кілотрамів та Алла Белінська – 68 кілограмів.

Як писав раніше “Український інтерес”, у Марокко дві українські спортсменки – Юлія Левченко і Катерина Табашник увійшли до трійки найсильніших у змаганнях зі стрибків у висоту.