Національна збірна України з греко-римської боротьби посіла шосте місце в командному заліку чемпіонату Європи. Загалом у змаганнях, які відбулися в Римі, взяли участь збірні понад 20-ти країн, розповіли в пресслужбі Федерації греко-римської боротьби України.

Українські борці завоювали три медалі: “золото” – Семен Новіков, “бронза” – Ленур Теміров і Микола Кучмій.

Усі представники збірної у фіналі опинилися у десятці найкращих борців. Бали команді принесли не тільки призери чемпіонату, а й Володимир Яковлев, який посів 5 місце, Андрій Антонюк і Жора Абовян опинилися на восьмій сходинці, Корюн Саградян – на дев’ятій.

Нагадаємо, Семен Новіков переміг досвідченого угорського спортсмена Віктора Лорінца в категорії 87 кілограмів.

Раніше “Український інтерес” розповідав, що Національна збірна України виборола 13 золотих, шість срібних та шість бронзових медалей на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO в хорватському місті Карловац.