Українки Оксана Лівач і Соломія Винник стали срібними призерками чемпіонату Європи з боротьби, який триває у Римі. Про це повідомляють у пресслужбі НОК України.

Лівач у категорії до 50 кілограмів у фіналі боролася із болгаркою Мігленою Селішкою і поступилася з рахунком 3:5.

Винник виступала в категорії до 55 кілограмів і програла росіянці Ользі Хорошавцевій – 0:10.

Бронзовими нагородами відзначили Ангеліну Лисак (59 кілограмів) та Аллу Черкасову (68 кілограмів).

Нагадаємо, що український борець Семен Новіков виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи в Римі. Він переміг досвідченого угорського спортсмена Віктора Лорінца в категорії 87 кілограмів. Також варто додати, що українські борці потрапили у десятку найкращих команд чемпіонату Європи.