Збірна українських боксерів стала першою в командному заліку на традиційному міжнародному турнірі Golden Gloves 2019 у Сербії, повідомили в пресслужбі Федерації боксу України.

Загалом наші спортсмени здобули три “золота”, стільки ж “срібла” та п’ять бронзових медалей.

Золотими призерами стали Віктор Петров (69А кілограмів), Роберт Матрон (91 кілограм), Віктор Вихрист (+91 кілограм).

“Срібло” здобули Олег Чулячеєв (57 кілограмів), Максим Пилипець (69Б кілограмів) та Сергій Горсков (91 кілограм).

Бронзові медалі взяли Ростислав Білостоцький (52 кілограми), Ярослав Харциз (63А кілограми), Олександр Меленюк (63Б кілограми), Степан Грекул (81 кілограм) та Андрій Городецький (+91 кілограм).

Окрім цих медалей, наші боксери поповнили скарбничку збірної України ще двома важливими нагородами. Зокрема у ваговій категорії до 69 кілограмів капітана команди Віктора Петрова нагородили кубком “За найкращу техніку”. А кубок “Найкращого боксера змагань” взяв суперважковаговик Віктор Вихрист.

Нагадаємо, національна збірна України з боксу ввійшла до списку найкращих команд на міжнародному турнірі класу “А” Tammer Tournament 2019. Із Фінляндії наші боксери привезли одну золоту та три бронзові медалі