Українські атлети-паралімпійці стали першими у Європі

Національна збірна команда з легкої атлетики серед спортсменів з порушенням розумового та фізичного розвитку повернулася з чемпіонату Європи з однозначною перемогою.

Із 6 до 11 березня у Стамбулі (Туреччина) відбувався чемпіонат Європи з легкої атлетики в приміщенні.

Українську команду представляли 11 спортсменів – 7 жінок та 4 чоловіків. Вони впевнено вибороли 14 медалей: 10 золотих, 3 срібних та одну бронзову. Такі результати допомогли нашим спортсменам обійти всіх конкурентів та отримати титул чемпіонів Європи.

Усі представники збірної гідно змагалися за перемогу. Найкраще від команди України виступила Людмила Даниліна. Вона отримала 3 “золота”. Спортсменка з Київської області виступила в таких номінаціях: забіг на 800 метрів, естафета 4х400 метрів та забіг на 1,5 кілометра. Даниліна перемогла суперників у кожній із категорій.

За нею – Павло Волуйкевич з Івано-Франківської області, який переміг у забігах на 1,5 та 3 кілометра. А також Дмитро Прудніков з Дніпропетровщини, який стрибав у довжину та виконував потрійний стрибок. Обидва спортсмени здобули для України по дві золоті нагороди.

У змаганнях брали участь 10 країн, серед яких до п’ятірки лідерів увійшли Україна, Росія, Португалія, Іспанія, Туреччина.

Друге місце на чемпіонаті посіла Росія, команда якої виборола 7 золотих, 10 срібних та 5 бронзових медалей.

На третьому – опинилася Португалія із результатом: 5 золотих, 6 срібних і 8 бронзових нагород.

Четверте – Іспанія, у якої 2019 року завойовано 3 “золота”, 1 “срібло” та 4 “бронзи”.

Останньою в п’ятірці лідерів виявилася господиня чемпіонату Туреччина. Результати її команди: 2 золоті, 5 срібних та 1 бронзова медалі.

Нагадаємо, що Національна паралімпійська збірна із зимових видів спорту тріумфувала на чемпіонаті світу в Канаді. Спортсмени привезли додому 42 медалі: 9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.