Українська збірна з пауерліфтингу виборола світову першість

Українська збірна з пауерліфтингу виборола світову першість. Фото: scu.org.ua

Збірна України з пауреліфтингу здобула найбільшу кількість медалей на останніх змаганнях у Чехії. Так, українська команда стала найкращою в світі з цього виду спорту, повідомляють у Спортивному комітеті України (СКУ).

“За результатами чемпіонату українська чоловіча збірна виявилась найсильнішою в усьому світі, а жіноча команда увійшла у ТОП-5 планетарного рейтингу”, – уточнюють у прес-службі СКУ.

Зазначають, що вже у перший день змагань Катерина Клименко відкрила рахунок української збірної. Дівчина здобула срібну нагороду з жиму лежачи серед спортсменок вагової категорії до 52 кілограм.

Перше місце у ваговій категорії 83 кілограми отримав українець Андрій Наньєв. За три вправи він зміг підняти 932 з половиною кілограми. Також він отримав срібло в змаганнях із присідань зі штангою.

Ще одне золото до української скарбнички нагород принесла чотирикратна чемпіонка Всесвітніх Ігор Лариса Соловйова. Вона вкотре стала найсильнішою жінкою у вазі до 63 кілограм із загальним результатом 607 з половиною кілограмів.

Також українські спортсмени встановили кілька світових рекордів. Так, Тетяна Мельник стала світовою рекордсменкою у жимі лежачи. Вона взяла 178 з половиною кілограмів у ваговій категорії 72 кг. А Дмитро Семененко встановив світовий рекорд у присіданнях зі штангою у ваговій категорії 105 кілограмів. Він він зміг підняти 445 з половиною кілограмів, а у сумі здолав 1090 кг.

Як підкреслюють в олімпійському комітеті, українські спортсмени виборювали нагороди до останньої хвилини чемпіонату. Так, протягом останніх двох днів Олексій Бичков став чемпіоном рекордсменом світу у вазі 120 кілограмів із сумою 1127,5 кг.