Друга ракетка України Даяна Ястремська вийшла до чвертьфіналу турніру категорії International в італійському місті Палермо.

Ястремська, яка отримала сьомий номер при посіві, зустрічалася з француженкою Осеан Доден. Поєдинок тривав 1 годину 18 хвилин. Українка перемогла у двох сетах – 6:2, 6:4. Це була друга зустріч тенісисток, у якій Ястремська взяла реванш після поразки трирічної давнини.

За путівку до півфіналу українська спортсменка боротиметься з господинею корту – 89-ю ракеткою світу Камілою Джорджі.

Нагадаємо, що на цьому ж турнірі в Палермо Даяна Ястремська перемогла іспанку Сарі Соррібес-Тормо з рахунками 6:3 і 6:4.

Раніше українка здолала на турнірі в Досі п’яту ракетку світу Софію Кенін. 19-річна одеситка обіграла опонентку з рахунком 7:6 (7:4).

Також цьогоріч Ястремська побила особистий рекорд у рейтингу WTA. Вона покращила свій результат на три позиції і стала 21 ракеткою у світі.