Українська тенісистка Козлова перемогла у першому турі ITF у Канаді

Призовий фонд турніру 100 тисяч доларів. Фото: champion.com.ua

У матчі першого кола турніру ITF у Канаді українська тенісистка Катерина Козлова обіграла суперницю з Франції Фіону Ферро, йдеться на сайті БТУ.

Матч тривав 1 годину 10 хвилин і завершився із рахунком 6:3, 6:3 на користь українки. У другому колі змагань у Ванкувері українка зустрінеться з переможницею зустрічі між парагвайкою Веронікою Сепеде (146 ракетка у світі) та Ежені Бушар з Канади (128).

Зазначимо, що минулого місяця Катерина програла француженці у чвертьфіналі ґрунтового турніру ITF у Чехії, де Ферро згодом завоювала титул.

Як писав “Український інтерес”, 12 серпня українська спортсменка Ольга Янчук виграла престижний тенісний турнір ITF Womens Circuit. Змагання відбувалися у Варшаві. У фіналі українка розгромила аргентинку Вікторію Босіо.

Цьогорічна перемога – одинадцята під час виступів Янчук на турнірах ITF Pro Circuit. Завдяки цьому спортсменка повернулася до рейтингу 300 найкращих тенісисток WTA.