Українська легкоатлетка Юлія Левченко виграла турнір у хорватському Загребі, повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

Стрибунка у висоту перемогла з результатом 1,93 метра. До трійки призерів також увійшли шведка Еріка Кінсі й австралійка Нікола Макдермотт – обидві спортсменки взяли 1,90.

Зазначимо, у вересні Левченко виграла турніри в польському Хожуві та німецькому Дессау. У серпні Юлія виграла турнір у Бидгощі, підкоривши планку в два метри.

Нагадаємо, українська спортсменка Марина Бех-Романчук здобула перемогу у стрибках у довжину на міжнародному турнірі ISTAF у Берліні.

Раніше українські легкоатлетки в стрибках у висоту зайняли весь п’єдестал на турнірі в німецькому Дессау. Юлія Левченко з результатом 1,96 метра виграла змагання.

Також Ярослава Магучіх та Марина Бех-Романчук вибороли другі місця. Ще одна спортсменка Ірина Геращенко посіла третє місце, стрибнувши на 1,9 метра.