Українська спортсменка Марина Бех-Романчук здобула перемогу у стрибках у довжину на міжнародному турнірі ISTAF у Берліні.

Бех-Романчук стрибнула на 6,87 метра, що стало найкращим результатом легкоатлетки в поточному сезоні. На другому місці з серйозним відставанням опинилася німкеня Малайка Міхамбо. Її результат становить 6,77 метра. До трійки найкращих також увійшла британка Джазмін Сойєрс, яка стрибнула на 6,67 метра.

Нагадаємо, цьогоріч Марина Бех-Романчук взяла “золото” турніру серії World Indoor Tour у шотландському Ґлазго. А торік українка перемогла на змаганнях серії WorldIndoorAthleticsTourу в Карлсруе з найкращим результатом сезону у світі зі стрибків у довжину – 6,92 метра.

Також зазначимо, у вересні українські легкоатлетки в стрибках у висоту зайняли весь п’єдестал на турнірі в німецькому Дессау. 22-річна Юлія Левченко з результатом 1,96 метра виграла змагання.

18-річна Ярослава Магучіх та 25-річна Марина Бех-Романчук посіли другі місця. Ще одна спортсменка Ірина Геращенко посіла третє місце, стрибнувши на 1,9 метра.