Українська легкоатлетка Килипко стала першою на змаганнях у Фінляндії

Українка легкоатлетка Килипко стала першою у дисципліні стрибки з жердиною. Фото: Павло Маменко

У Фінляндії відбувся традиційний міжнародний легкоатлетичний турнір Espoo Games. У дисципліні стрибки з жердиною перемогла українка Марина Килипко, повідомили у прес-службі Федерації легкої атлетики України.

Рекордсменка України і бронзовий призер чемпіонату Європи з другої спроби подолала 4,35 метрів. Другою стала відома фінська спортсменка, медалістка юніорських чемпіонатів світу і Європи Вільма Мурто – 4,25 метра.

Ще одна українська легкоатлетка Катерина Климюк спробувала себе у ролі пейсмейкера на дистанції 800 метрів, але тут перемогу виборола полька Анна Сабат – 2:03,39 хвилин.

Довідка: пейсмейкер – бігун, який лідирує і задає темп на середніх і довгих бігових дистанціях (починаючи від 800 метрів) протягом певного відрізку дистанції.

Нагадаємо, у лютому Клипко визнали найкращою легкоатлеткою України.