Українська спортсменка Єва Мелещук виборола п’ять срібних медалей у різних видах художньої гімнастики на міжнародному турнірі в Угорщині, повідомили у Федерації гімнастики України.

18-річна киянка показала другий результат у багатоборстві, а також узяла “срібло” в окремих вправах з обручем, м’ячем, булавами та стрічкою.

Перше й третє місця в багатоборстві на Gracia Cup взяли білоруські спортсменки Анастасія Салос й Аліна Горносько. Також серед призерів представниці Казахстану та Японії.

Нагадаємо, новий сезон юні українські гімнастки розпочали зі змагань у Лос-Анджелесі на LA Lights 2020. Наші спортсменки завоювали 18 медалей, з яких шість – золоті.

Раніше наші грації блискуче виступили на етапі Кубку світового виклику з художньої гімнастики. У румунському місті Клуж-Напока вони здобули чотири медалі: три “золота” та “бронзу”.