Українська гімнастка здобула “бронзу” на етапі Кубка світу

Українська гімнастка здобула
Українська гімнастка здобула "бронзу" на етапі Кубка світу. Фото: Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation

Українська спортсменка Влада Нікольченко виборола бронзову медаль на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, повідомили у Федерації гімнастики України.

У фінальних змаганнях за свій виступ з обручем українка отримала від суддів 19,1 бала. На першій сходинці опинилася білоруска Катерина Галкіна (19,75), а на другому – Олександра Солдатова з Росії (19,15).

Загалом, Нікольченко на цих змаганнях кваліфікувалася до трьох фіналів з чотирьох. У фінальних вправах з м’ячем вона посіла шосте місце (17,85), а у вправах зі стрічкою стала четвертою (17,85). За підсумками виступів гімнастка посіла шосте місце.

Окрім цього, збірна “синьо-жовтих” у групових вправах у багатоборстві опинилась на 7 місці. У фіналах з 5 обручами гімнастки стали восьмими (17,45), а у вправах із 3 м’ячами і 2 скакалками – четвертими (20,25).

Змагання відбувалися у Мінську з 17 до 19 серпня.

Як писав “Український інтерес”, у травні цього року українська гімнастка Діана Варінська виборола три “золота” на Гран-прі у Хорватії. Спочатку Діана виборола першість у вправах на брусах. Потім вона додала в українську скарбничку ще два “золота” – у вільних вправах та вправах на колоді.