Українська біатлоністка завоювала медаль на етапі Кубка світу

Українська біатлоністка завоювала медаль на етапі Кубка світу. Фото: dpchas.com.ua

Українська біатлоністка Юлія Джима виборола бронзову медаль в індивідуальній гонці першого етапу Кубку світу. У шведському Естерсунді вона закрила усі 20 мішеней і показала хорошу швидкість, повідомляють у Федерації біатлону України.

Джиму обігнали на 12 секунд білоруска Надія Скардіно, яка прийшла першою, і норвежка Сюнневе Сулемдал на 9 секунд – вона стала володаркою “срібла”.

Ще одна українська спортсменка Валентина Семеренко теж показала влучну стрільбу (без жодного промаху), однак вона прийшла четвертою, відставши від Джими на 18 секунд.

Нагадаємо, нещодавно Міжнародний олімпійський комітет за порушення антидопінгових правил довічно дискваліфікував п’ятьох російських спортсменів.

Згідно з рішенням МОК, російська біатлоністка Ольга Вілухіна зобов’язана повернути срібну медаль за спринтерську гонку на Олімпіаді-2014, яка пройшла у Сочі. Тепер “срібло” дістанеться українці Семеренко, натомість  бронзову нагороду отримає італійка Обергофер, яка фінішувала на 4 місці.

Як відомо, виконком Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) ухвалив рішення не включати етап у Росії до розкладу Кубка світу сезону-2018/19.