Українська біатлоністка Олена Підгрушна посіла четверте місце на чемпіонаті світу, який відбувся в італійському Антгольці, повідомляє Український біатлон.

Нашій спортсменці не вистачило 4 секунди, щоб піднятися на третю сходинку п’єдесталу та привезти додому бронзову нагороду.

Зазначається, що гонка була складною через негоду, зокрема поривчастий вітер. Перемогла норвежка Марте Олсбю, на другому місці з двома нулями американка Сюзан Данклі, а на третій сходинці опинилася чешка Люція Хорватова.

Раніше українська збірна з біатлону потрапила до п’ятірки найкращих команд чемпіонату світу.

До речі, біатлоністку Дар’ю Блашко визнали найточнішою у стрільбі на Кубку світу в сезоні 2019-2020. Блашко стала лідеркою за відсотком точності стрільби за підсумками шести етапів Кубка світу. Відсоток влучань спортсменки – 90,1%.