Українка Марина Бех-Романчук виграла срібну медаль в останній день чемпіонату світу з легкої атлетики, який тривав у Катарі.

У фіналі зі стрибків у довжину дівчина показала результат у 6,92 метра. Цей показник став для Марини найкращим у нинішньому сезоні.

Чемпіонкою змагань стала представниця Німеччини Малайка Міхамбо, яка стрибнула на 7,3 метра. Трійку замкнула нігерійка Есе Бруме із результатом у 6,91 метра.

Турнір тривав з 27 вересня до 6 жовтня у катарській столиці Доха. Україна посіла 21 місце в медальному заліку.

Нагадаємо, перше “срібло” на чемпіонаті світу з легкої атлетики принесла Україні 18-річна Ярослава Мачугіх. Взявши висоту в 2,04 метра, українка встановила особистий рекорд і стала наймолодшою медалісткою серед усіх учасників.