Українська важкоатлетка Каміла Конотоп, яка виступає у ваговій категорії до 55 кілограмів, виборола три золоті нагороди на чемпіонаті Європи у Москві. Про це повідомили у НОК України.

Зазначається, що українці не було рівних в ривку (95 кілограмів) та поштовху (113 кілограмів). У підсумку вона набрала 208 кілограм та стала абсолютною чемпіонкою Європи. Срібну нагороду виборола російська спортсменка Світлана Єршова, а “бронзу” отримала Ніне Стеркс із Бельгії.

Дві бронзові нагороди на чемпіонаті Європи виборов Дмитро Вороновський (до 55 кілограмів): у поштовху (137 кілограмів) та в загальному заліку (247 кілограмів). Ще одна українка Ангеліна Ломачинська посіла третє місце у ривку у ваговій категорії до 45 кілограмів.

Нагадаємо, раніше 37-річний українець Ігор Рейзлін став переможцем чоловічого етапу Кубка світу з фехтування на шпагах. Змагання відбувалися у російській Казані.