Українка Юлія Єлістратова стала срібною призеркою на етапі Кубка світу з тріатлону в столиці Перу Лімі, повідомляє ProSport.ua.

Єлістратова “вирвала” срібну нагороду буквально на останніх міліметрах дистанції Кубка світу.

Варто наголосити, що підсумковий хронометр у першої трійки призерок зафіксував на фініші однаковий час – 59:12. Але чемпіонкою все ж стала японка Аі Уеда, срібло дісталося українці, а бронзу отримала Елізабет Браво з Еквадору.

Ця медаль стала дев’ятою нагородою українки на Кубках світу. Раніше Єлістратовій вдалося виграти три золота, одне срібло та чотири бронзи.

Як повідомляв “Український інтерес”, 11 жовтня найсильніша тріатлетка України Юлія Єлістратова перемогла на черговому етапі змагань за Кубок Європи в Туреччині.

Торік Юлія Єлістратова успішно виступила на усіх етапах Кубка Європи. Третього квітня українка перемогла у спринті на етапі Кубка Африки. А вже 4 червня повторила свій успіх та перемогла на етапі Кубка Європи в Дніпрі з тріатлону. Восени Юлія виборола “золото” на етапі Кубка Європи, який відбувався в Аланії (Туреччина).