Українка Яна Беломоїна достроково виграла Кубок світу з маунтинбайку

Українка Яна Беломоїна достроково виграла Кубок світу з маунтинбайку. Фото: UCI Mountain Bike

Українська велогонщиця Яна Беломоїна достроково забезпечила собі перемогу в загальному заліку Кубка світу з маунтинбайку. Про це повідомляє Sportarena.

Так, вчора у канадському Мон-Сен-Анн українська спортсменка здобула перемогу у п’ятому, передостанньому, етапі Кубка світу з маунтинбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі.

Відзначається, що Беломоїна випередила легендарну француженку Полін Ферран-Прево і канадку Кетрін Пендрел. Це дозволило Беломоїній достроково забезпечити собі перемогу в загальному заліку Кубка світу з маунтинбайку.

Як відомо, заключний, шостий етап Кубка світу пройде 26-27 серпня в італійському Валь ді Соле. Однак для Беломоїної, яка виграла 3 з 5 етапів, турнірного значення він уже не матиме.

Перед останнім етапом в активі Беломоїної 1050 балів. У її найближчої переслідувачки швейцарки Лінди Індерганд лише 655 очок.

Як повідомляв “Український інтерес”, Яна Беломоіна очолила світовий рейтинг у дисципліні “Cross-country Olympic”.