Українка виборола “срібло” на чемпіонаті Європи з боксу

Українка (у синьому) виборола "срібло" на чемпіонаті Європи з боксу. Фото: Федерація боксу Хмельницької області

У столиці Болгарії Софії пройшов XI чемпіонат Європи з боксу серед жінок. Четверту нагороду в скарбничку збірної України принесла хмельничанка Марія Боруца, яка дійшла до фіналу у ваговій категорії до 75 кілограмів.

Боксерка виборола “срібло” у фінальному поєдинку з нідерландкою Нучке Мірель Фонтіні.

Ще три українки – Ганна Охота (до 48 кілограмів), Марія Бова (до 64 кілограмів) і Анастасія Чорноколенко (до 81 кілограмів) до фіналу не дійшли, однак стали бронзовими призерками.

А тим часом українець Дмитро Кривенко здобув “золото” Кубка світу з баскетболу 3х3, який відбувався у столиці Філіппін Манілі.