Українка Волошина завоювала ще одну “бронзу” на Чемпіонаті світу

Синхроністка Волошина принесла Україні ще одну медаль на Чемпіонаті Світу. Фото: Reuters

У Будапешті під час чемпіонату світу з водних видів спорту українська синхроністка Ганна Волошина виграла бронзову медаль у сольній довільній програмі, передає УНІАН.

У фіналі спортсменка показала результат 93,3000 бали. Це вже четверта медаль на цьому чемпіонаті світу для збірної України і третя в особистому активі Волошиної.

Золото отримала росіянка Світлана Колесніченко (96,1333 балів), срібло в активі іспанки Они Карбонель (95,0333).

Так, у перший день змагань українська плавчиня посіла третє місце у сольних виступах технічної програми, після чого разом з Єлизаветою Яхно завоювала бронзу в змаганнях дуетів. За свій виступ вони набрали від суддів 92.6482 бали.

Як повідомляв “Український інтерес”, у березні Волошина виграла золото змагань з синхронного плавання на світовому рівні «Open Make Up For Ever» в Парижі.