Українка першою в історії захистила титул чемпіонки Європи з бігу

Наталія Прищепа. Фото: Reuters

Українка Наталія Прищепа стала першою в історії спортсменкою, яка захистила титул чемпіонки Європи з бігу на дистанції 800 метрів, пише xsport.ua.

У Берліні під час першого в історії об’єднаного ЧЄ із літніх видів спорту вона здобула перемогу з часом 2 хвилини 38 секунд. У 2016 році під час змагань в Амстердамі Прищепа також фінішувала першою – перемогла із результатом 1 хвилина 59 секунд.

Нагадаємо, перший в історії об’єднаний чемпіонат Європи з літніх видів спорту відбувається в шотландському Глазго та німецькому Берліні. Участь у ньому беруть 4,5 тисячі спортсменів. Вони змагаються в плаванні, стрибках у воду, синхронному плаванні, плаванні на відкритій воді, велотреку, велошосе, маунтінбайку, веломотокросу, гольфі, спортивній гімнастиці, академічному веслуванні, триатлоні та легкій атлетиці.

Переможець у кожному виді спорту стає чемпіоном Європи. У “скарбниці” України – 8 золотих, 11 срібних та 5 бронзових нагород. Змагання завершаться 12 серпня.

Нещодавно українська легкоатлетка Ганна Рижикова виборола “срібло” ЧЄ. Вона бігла дистанцію 400 метрів. Дівчина подолала її за 54,51 секунди. Рижикова поступилася першим місцем швейцарській спортсменці Леа Шпренгер. Розрив між ними – 0,18 секунди. “Бронзу” забрала англійка Меган Бізлі. Ще одна українка Вікторія Ткачук фінішувала сьомою.