Українська тенісистка Леся Цуренко, яка тримається на 139 позиції рейтингу WTA, обіграла 25-у ракетку світу росіянку Катерину Александрову на турнірі Prague Open у столиці Чехії, повідомляє Укрінформ.

Поєдинок першого кола основної сітки завершився з рахунком 6:2, 6:4. Українка боролася з росіянкою на корті 1 годину 16 хвилин.

Тепер свого матчу на Prague Open чекає інша українська спортсменка – 18-річна Марта Костюк. Вона зіграє з італійкою Каміла Джорджі. Призовий фонд турніру – 275 тисяч доларів.

Днями друга ракетка України Даяна Ястремська вийшла до чвертьфіналу турніру категорії International в італійському місті Палермо.

Раніше на цьому ж турнірі в Палермо Даяна Ястремська перемогла іспанку Сарі Соррібес-Тормо з рахунками 6:3 і 6:4.

Також українка здолала на турнірі в Досі п’яту ракетку світу Софію Кенін. 19-річна одеситка обіграла опонентку з рахунком 7:6 (7:4). А ще Ястремська побила особистий рекорд у рейтингу WTA. Вона покращила свій результат на три позиції і стала 21 ракеткою у світі.