На змаганнях із біатлону в норвезькому Шушені олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна зайняла шосте місце в спринті. До речі, на Кубок IBU біатлоністка потрапила вперше після 14-річної павзи, повідомляє biathlon.com.

Підгрушна зі старту взяла крейсерський хід, немов маючи намір прямо з Шушену відправитися в шведський Естерсунд, де 30 листопада стартує перший етап Кубка світу. Але на стрільбі лежачи вона зробила два промахи. Фінішувала спортсменка на шостому місці, показавши п’яту швидкість бігу серед 89 учасниць.

У топ-10 могла фінішувати і Катерина Бех, але на останньому колі з сьомого місця вона опустилася на 12. Раніше біатлоністка не мала досвіду участі в Кубку IBU.

Ганна Кривоніс, зробивши чотири промахи, почала сезон з 22-го місця – поки найкращого у її міжнародній дорослій кар’єрі.

Переможницями змагань стали Каролін Ердаль з Норвегії, американка Келсі Джоан Діккінсон та німкеня Марен Хаммершмідт.

У десятці найкращих на першому етапі Кубку IBU стартував 24-річний українець Андрій Доценко, який з трьома промахами посів дев’яте місце.

Ще троє українців потрапили у топ-20: Сергій Семенов – на 13 місці, Богдан Цимбал – 16 позиція та Віталій Труш, який став 17-м. Ніхто з українців не пройшов гонку без промахів.