Українець здобув “золото” Кубка світу з баскетболу

Українець здобув "золото" Кубка світу з баскетболу. Фото: FIBA

Українець Дмитро Кривенко здобув “золото” Кубка світу з баскетболу 3х3, який відбувався у столиці Філіппін Манілі.

Данкер впевнено подолав кваліфікаційний раунд, а у півфіналі у нього було кілька спроб. Однак у вирішальний момент у протистоянні з французом Гі Дюпі, українець зібрався вирвався вперед і набрав 51 бал, вийшовши у битву за золоті медалі.

У фіналі конкурсу українському баскетболістові протистояв також Дюпі. Француз змазав першу спробу, а у двох інших набрав максимальні 30 очок. А ось Кривенко впевнено реалізував всі свої кидки, ставши переможцем із 79-ма набраними балами.

Зазначимо, що Кривенко уже ставав кращим данкером планети, коли виграв конкурс Кубку світу 2016 року.

Нагадаємо, українська спортсменка стала чемпіонкою світу з пауерліфтингу. Юніорка Тетяна Щавінська стала кращою у жимі лежачи – взяла 83 кілограма. Окрім того, українка стала першою у тязі – 142,5 кілограма та третьою у присіданні – 112,5 кілограма (вагова категорія до 47-ми кг).