У перший день фіналів турніру Кубку світу зі спортивної боротьби бронзовим призером став українець Семен Новіков, який посів третє місце, передає Укрінформ.

Спортсмен із греко-римської боротьби виступав у категорії 87 кілограмів. Змагання відбуваються в сербському Белграді й триватимуть до 18 грудня.

У “малому” фіналі за “бронзу” чемпіон Європи, переможець молодіжної першості світу харків’янин Новіков впевнено переміг іранця Хоссейна Ахмада Нурі – 12:4.

На нагороди Кубку світу в перший день фіналів також претендували українці Артур Політаєв (67 кілограмів), Максим Євтушенко (72 кілограми) та Ясаф Зейналов (77 кілограмів), які у вирішальних сутичках за місце на п’єдесталі поступилися Славіку Галстяну з Вірменії, киргизу Руслану Царьову й Аленксандріну Гуту з Молдови.