Олексій Середа став наймолодшим в історії чемпіоном Європи зі стрибків у воду. Юному спортсмену нещодавно виповнилося 13 років.

На чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який тривав у Києві, Олексій став найкращим в індивідуалі на десятиметровій вишці. Він здобув “золото” та побив рекорд британця Томаса Дейлі, який став наймолодшим чемпіоном у 13 років та 10 місяців у 2008-му. Олексію – 13 років та 7 місяців.

Коефіцієнт складності стрибків у Олексія був нижчий, ніж у суперників, але він виконав свою програму чистіше за інших. Його стрибок оцінили в 488,85 бала. Він випередив француза Бенджаміна Оффре (474,90 бала) та росіянина Руслана Тернового (445,25 бала). Головні конкуренти отримали срібну та бронзову медалі відповідно.

Раніше Середа в парі з Олегом Сербіним вибороли срібну нагороду в синхронних стрибках з десятиметрової вишки. Цікаво, що Олегу – 17 років. Попри юний вік, молоді українці таки змогли вирвати місце на п’єдесталі європейської першості. Хлопці набрали 413,16 бала. Вони поступилися спортсменам із Росії, які отримали 417,30 бала. Бронзову медаль завоювали стрибуни з Великої Британії – 412,56 бала.

Усього збірна України здобула сім медалей чемпіонату Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.