Українець Романчук виборов у Глазго вже другу медаль

Михайло Романчук. Фото: Twitter/НОК України

Михайло Романчук виборов “срібло” на чемпіонаті Європи на дистанції 1500 метрів вільним стилем, інформує на своїй сторінці у Twitter Національний олімпійський комітет.

Весь фінальний заплив українець провів у трійці лідерів, але на фініші все ж поступився німцю Флоріану Веллброку. Час українця – 14:36.88. А німець показав 14:36.15.

Український плавець Романчук уже переміг на дистанції 400 метрів вільним стилем. Після срібної медалі Євро-2017 (1 500 метрів вільним стилем) хлопець уперше в кар’єрі здобув золото континентальної першості на довгій воді.

Нагадаємо: українська збірна з синхронного плавання здобула золоті медалі на чемпіонаті Європи. До 12 серпня в шотландському Глазго триватиме перший в історії об’єднаний чемпіонат Європи з літніх видів спорту.

А також українці 4 серпня здобули дві медалі з академічного веслування.