Михайло Романчук став срібним призером чемпіонату світу з плавання. Він другим дістався фінішу в запливі на 1 500 метрів вільним стилем.

Романчук проплив відстань за 14,37.63 хвилини. Лише на секунду він поступився німцю Флоріану Веллброку – 14,36.54. “Бронзовий” час показав спортсмен з Італії Грегоріо Палтріньєрі – 14,38.75 хвилини.

Раніше українська збірна гідно показала себе в артистичному плаванні. Наші синхроністки здобули золоту медаль у новій дисципліні – хайлайт. Команда набрала “золоті” 94,5 бала. Цікаво, що дівчата принесли Україні першу золоту медаль чемпіонату світу в історії вітчизняного артистичного плавання.

Утім, “золото” стало не першою нагородою для наших спортсменок у Кванджу. Дует Марти Федіної та Анастасії Савчук завоював бронзову медаль у технічній програмі.

Нагадаємо, чемпіонат світу з водних видів спорту тривав з 12 до 28 липня у південнокорейському місті Кванджу. Змагання поділили на дві частини. Упродовж першого тижня нагороди розігрувалися зі стрибків у воду, артистичного плавання та плавання на відкритій воді. Другий тиждень присвятили хайдайвінгу та плаванню. Завершували світову першість змагання з водного поло.