Київський спортсмен Сергій Топішко переміг у змаганнях із боулдерінгу Studio Bloc Masters 2020 року, які відбулися в німецькому місті Пфунгштадт, пише сайт 4sport.

Україну на міжнародних змаганнях представляли четверо скелелазів: Євгенія Казбекова із Дніпра, Сергій Топішко, Роман Баценко і Валентин Грекулов із Києва. Усього в змаганнях брали участь 161 жінка і 350 чоловіків.

За підсумками кваліфікації, Євгенія Казбекова й Сергій Топішко вийшли в півфінал у складі 20 найкращих спортсменів.

До наступного фінального туру, де брали участь по шість представників від чоловіків і жінок, вийшов Сергій Топішко.

Євгенія Казбекова посіла підсумкове 14 місце в півфіналах. У чоловічих стартах переможцем став киянин Сергій Топішко. Він був єдиним із чоловіків, хто пройшов третій боулдерінг, хоча і зривався на ньому тричі.

Studio Bloc Masters – це найбільші у світі змагання з боулдерінгу, у яких змагаються найсильніші скелелази планети. Кваліфікаційний раунд складається з 80 боулдерінгових маршрутів, а результат кожного спортсмена залежить від того, наскільки швидко він зміг пройти свій.