Збірна України стала найкращою на чемпіонаті Європи-2021 з важкої атлетики, який відбувався з 3 до 11 квітня в Москві. Українці завоювали 10 золотих, 3 срібних та 4 бронзових медалі. Про це повідомляє Sport.ua.

Так, українська збірна завершила турнір на першій позиції і в медальному заліку за великими медалями (4 “золота”, 1 “срібло” та 1 “бронза”), і в заліку з урахуванням малих медалей у вправах – ривку та поштовху (10 золотих, 3 срібних та 4 бронзових нагороди).

Першість у Москві завоювали Каміла Конотоп, яка стала абсолютною чемпіонкою Європи-2021, виборовши три золоті нагороди, Ірина Деха – вона стала абсолютною чемпіонкою у ваговій категорії до 75 кілограмів, Аліна Марущак – стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 81 кілограма і Дмитро Чумак – став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 109 кілограмів.

В останній день змагань Анастасія Лисенко стала віцечемпіонкою Європи у ваговій категорії понад 87 кілограмів. Раніше Дмитро Вороновський отримав бронзову медаль.

У топ-5 найкращих збірних Європи також потрапили збірні Болгарії, Вірменії, Грузії та Румунії.