Збірна України з футболу перемогла в матчі Ліги націй УЄФА команду Швейцарії. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь наших спортсменів. Через пандемію COVID-19 футболісти грали перед пустими трибунами.

Українці відразу активно взялися атакувати ворота противника. Хоча швейцарці більше володіли м’ячем, перший небезпечний момент синьо-жовті зробили вже на 10-й хвилині завдяки Руслану Малиновському. Уже на 13-й хвилині рахунок відкрив Андрій Ярмоленко, який забив м’яч з хорошої подачі дебютанта збірної Олександра Тимчика.

На 41-й хвилині швейцарські фанти отримали привід для радощів – Гаріс Сеферович зрівняв рахунок. Перевагу українцям на 68-й хвилині повернув Олександр Зінченко – м’яч залетів до суперників технічним ударом у дальню “дев’ятку” з лівого кута штрафного майданчика. До речі, він присвятив цей гол лікарю збірної України Антону Худаєву, який пішов із життя через ускладнення від коронавірусу.

Наприкінці гри арбітр додав до другого тайму три хвилини. Але збірній Швейцарії це не допомогло й матч завершився перемогою України.

Опісля гри головний тренер збірної Андрій Шевченко виступив на пресконференції, передає Укрінформ.

“Арена Львів” для нас – щасливе місце. Навіть без уболівальників ми відчували, що за нас вболівали. Як я і говорив, Швейцарія – дуже класна команда, відчувається робота тренера. Для нас це був відмінний тест, і ми зробили гарну роботу. Суперник не давав нам багато чого робити, вони багато пресингували, діяли по всьому полю. Це фізично дуже сильна команда. Цього вимагає сучасний футбол, була відкрита гра з боку обох команд. Ми забили голи, скориставшись нашими моментами. У Швейцарії також були епізоди, але сьогодні ми зіграли краще в завершальній стадії.

Насамперед хочу відзначити дебютантів – вийшли на першу гру проти дуже непростого суперника, виконали повністю ті завдання, які ми перед ними ставили. Перший гол стався з хорошого підключення Тимчика, я дуже задоволений. В принципі, ми сьогодні могли використовувати лише три заміни. Стан футболістів був різним, але вони тримали темп гри, я бачив, що заміни були не потрібні.

До матчу проти Іспанії нам треба пройти реабілітацію. А коли вже приїдемо до Іспанії – будемо займатися кадровими питаннями”, – сказав Шевченко.