Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла у фіналі виставкового турніру Bett1 Aces в Берліні чешку Петру Квітову, повідомляється на сайті змагань.

Спочатку суперниці мали зіграти на траві, утім через погану погоду матч відбувся на хардовому корті, який розташований в ангарі берлінського аеропорту Темпельгоф.

Опонентки провели на корті 1 годину 28 хвилин. Українка обіграла чеську суперницю з рахунками  3:6, 6:1 та 10:5.

Нагадаємо, щоб потрапити до фіналу турніру, п’ята ракетка світу обіграла Анастасію Севастову з Латвії.

Нагадаємо, до переліку найбільш пам’ятних чвертьфінальних матчів на Roland Garros у період із 1996 до 2019 року потрапив поєдинок за участю першої ракетки України Еліни Світоліної та румунки Сімони Халеп.

Раніше Світоліна потрапила в рейтинг найкращих тенісисток десятиліття. Вона розташувалася на восьмій сходинці. За десять років українська тенісистка набрала 26 164 очки.

Цьогоріч у березні Еліна Світоліна здобула свій 14-й титул за кар’єру на змаганнях у Монтерреї. Це стало першим титулом після турніру WTA Finals 2018 року. Також українка потрапила до десятки найтитулованіших тенісисток десятиріччя. Світоліна має тринадцять нагород WTA.