Світоліна пройшла до другого етапу тенісного турніру US-Open-2018

Перша “ракетка” України Еліна Світоліна виборола місце у другому колі заключного в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату США, що відбувається в Нью-Йорку. Його загальним призовим фондом 52 мільйонів доларів.

На старті змагань українка Світоліна обіграла 78-му “ракетку” світу американку Сачию Вікері. Рахунок геймів 6:3, 1:6, 6:1. Загальна тривалість матчу 1 година 34 хвилини.

Далі Світоліна змагатиметься із переможницею протистояння між полячкою Агнешкою Радванською і німкенею Тетяною Марією.

Нагадаємо, Еліна Світоліна обіграла американку Аманду Анісімову та успішно подолала третє коло турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 (Western & Southern Open) в Цинциннаті (США).