Стрибунка Бех під час останньої спроби “вирвала” срібну медаль ЧЄ

Стрибунка Бех принесла Україні 25 медаль ЧЄ з літніх видів спорту.
Стрибунка Бех принесла Україні 25 медаль ЧЄ з літніх видів спорту. Фото: НОК України

Українська легкоатлетка Марина Бех драматично виборола “срібло” на дебютному чемпіонаті Європи у Берліні, йдеться на сайті змагань.

Під час першої спроби спортсменка стрибнула на 6,60 см. Цей результат довго залишався кращим на секторі, але пізніше українка опустилася на четверту сходинку.

У передостанній спробі вона поліпшила результат до 6,67 см, проте все одно залишалася за бортом п’єдесталу, адже поступалася срібній призерці чемпіонату Європи 2016 Джазмін Сойерс.

В останньому стрибку Бех показала кращий результат сезону – 6,73 см, і завоювала “срібло” європейської частини. Перемогу в цій дисципліні на європейській першості святкувала представниця Німеччини Малаіка Міхамбо.

Зараз у скарбнички України 25 нагород: 8 золотих медалей, 12 срібних та 5 бронзових.

Нагадаємо, український дзюдоїст Богдан Ядов завоював бронзову медаль на Гран-прі в Будапешті у ваговій категорії до 66 кілограмів. Під час поєдинку за “бронзу” киянин переміг ізраїльтянина Яріна Менагеда.