Столичний “Євроформат” став п’ятиразовим чемпіоном з пляжного футболу

Перемога в фіналі зробила команду п'ятиразовим чемпіоном країни з пляжного футболу. Фото: beachsoccer.org.ua

Минулими вихідними в Києві на “Гідропарк-Арені” відбувся фінальний матч чемпіонату України з пляжного футболу. Перемогу в ньому здобула столична команда “Євроформат”, повідомили в Асоціації пляжного футболу України.

У фінальному поєдинку “Євроформат” зустрівся з “ВІТом”. Після першого тайму майбутні чемпіони поступалися – 2:4. Однак уже в другому “євроформатівці” відігрались і закінчили гру з рахунком 5:4. Команда стала п’ятиразовим чемпіоном країни з пляжного футболу.

Нагадаємо: минулого місяця українці Сергій Попов і Владислав Ємельянчик тріумфували на турнірі категорії “Сателіт Пореч 1” з пляжного волейболу. У чвертьфіналі Попов і Ємельянчик виграли матч з хорватським дуетом Прібаліч-Сіліч. Потім вони обіграли латвійську та австрійську пари.