Футбольний клуб “Колос” із села Ковалівка на Київщині гратиме в сезоні-2020/2021 у Лізі Європи. На НСК “Олімпійський” ковалівці перемогли “Маріуполь” у фінальному матчі за заключне місце від України.

Зазначається, що на спортивному змаганні були присутні 5 тисяч глядачів.

Основні 90 хвилин зустрічі завершилися нульовою нічиєю, тож доля матчу вирішилася в екстратаймі. У середині першої 15-хвилинки Денис Антюх ударом головою замкнув передачу Володимира Лисенка зліва і приніс “Колосові” перемогу – 1:0.

“Відрадно, що смілива й відверта гра хлопців під очільництвом Руслана Костишина завоювала серця вболівальників не тільки з Ковалівки та Київської області, а також фанатів із Києва та всієї України”, – йдеться у повідомленні футбольного клубу.

Нагадаємо, що саме Денис Антюх став героєм півфінального матчу плей-оф за Лігу Європи, у якому ковалівці розгромили “Дніпро-1” із рахунком 4:1.

За підсумками чемпіонату України місця в Лізі чемпіонів здобули донецький “Шахтар” і київське “Динамо”, а в Лізі Європи, крім “Колоса”, гратимуть луганська “Зоря” й чернігівська “Десна”.