“Шахтар” знову випередив “Динамо”: підсумки нічийного туру УПЛ

"Шахтар" знову випередив "Динамо": підсумки нічийного туру УПЛ. Фото: ФК "Шахтар"

У черговому турі Прем’єр-ліги України п’ять матчів із шести закінчились із нічийним рахунком. Винятком став поєдинок “Шахтаря” з рівненським “Вересом”, у якому футболісти двох команд шість разів відзначились у воротах суперника – 4:2 на користь донеччан. Розповідаємо про це в огляді десятого туру УПЛ.

“Зірка” – “Шахтар” – 2:4
Голи: Ель Амдауї, 38′, Рассадкін, 76′ – Феррейра, 13′, 45+1′, Марлос, 44′, Коваленко, 90+4′

Унаслідок допінг-скандалу, який розгорівся напередодні матчу, капітан “Шахтаря” Даріо Срна вирішив призупинити свої виступи за клуб, тому на його позицію у матчі з “Зіркою” вийшов Богдан Бутко. Перша половина зустрічі прогнозовано відбулася за повної переваги “чорно-помаранчевих” і закінчилась за комфортного рахунку 3:1. У другому таймі білорус Глеб Рассадкін скоротив рахунок і зберіг інтригу. А на останніх хвилинах Коваленко припинив свою безпрограшну серію та зафіксував остаточний рахунок.

“Динамо” – “Верес” – 0:0

Столичний матч через покарання вболівальників “біло-синіх” у поєдинку Суперкубка відбувався за порожніх трибун на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського. За словами головного тренера киян, саме відсутність уболівальників вплинула на невтішний результат. Найкращі нагоди у складах обох команд мали Мбокані та Волошинович, але вони свої моменти не реалізували.

“Сталь” – “Олімпік” – 1:1
Голи: Месхі, 24′ – Біленький, 60′

“Сталь” нарешті припинила серію поразок у Прем’єр-лізі, яка складається з семи матчів. Саме вони відкрили рахунок у зустрічі на 24-й хвилині попри те, що активніше діяли донеччани. Але у другому таймі “Олімпік” відіграв один м’яч – забив Станіслав Біленький.

“Маріуполь” – “Олександрія” – 1:1
Голи: Яворський, 86′ – Грицук, 28′

Маріупольці зіграли першу гру в Прем’єр-лізі з новим головним тренером Олександром Бабичем. Його підопічні гарно розпочали матч, створювали небезпечні моменти, але відкрити рахунок вдалося саме футболістам у білих футболках. Саме гостра гра атакувальних гравців “Маріуполя” та впевненість голкіпера Худжамова дозволили команді не програти у домашньому поєдинку. Наприкінці зустрічі Яворський забив головою з кутового та зрівняв рахунок.

“Карпати” – “Чорноморець” – 1:1
Голи: Гладкий, 6′, пен. – Хобленко, 30′

У Львові нинішній керманич одеситів протистояв своїй колишній команді. Як зізнався білоруський спеціаліст після гри, зайшовши на стадіон “Україна” за звичкою він пішов до роздягальні “Карпат”. Також він мав рацію у тому, що зустрічі команд із нижньої частини турнірної таблиці рідко бувають видовищними, адже всім потрібні набрані очки, щоб вибратись із скрутного становища. Дуже швидко відкрили рахунок “Карпати”. На шостій хвилині форвард Олександр Гладкий, який утретє повернувся до команди, заробив пенальті та самостійно його виконав. А вже на 30-й хвилині наполегливі гравці “Чорноморця” зрівняли рахунок. Хобленко взяв гру на себе, обіграв двох суперників і влучно пробив.

“Ворскла” – “Зоря” – 1:1
Голи: Коломоєць, 90′ – Опанасенко, 44′

У Полтаві відбувся досить рівний поєдинок із невеликою кількістю гольових моментів. Усього за 90 хвилин гри команди виконали лише шість ударів у площину воріт, два з яких стали результативними. Наприкінці першого тайму за меж штрафного майданчика пробив захисник Опанасенко й м’яч із рикошетом залетів до воріт. А на 90-й хвилині Коломоєць добив кулястого у сітку з майданчика голкіпера.