Український футбольний клуб “Шахтар” переміг мадридський “Реал” із рахунком 2:0. Це був поєдинок п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА. Матч відбувся на НСК “Олімпійський”.

На 57-й хвилині рахунок відкрив “гірник” Дентіньйо, на 82-й хвилині відзначився забитим м’ячем Соломон. Він вийшов на заміну Тайсона на 73 хвилині, а перемогу своїй команді забезпечив влучно пробивши з 15-ти метрів у кут воріт “Реала”.

Так український клуб продовжує боротьбу за путівку до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У заключному, шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів 9 грудня “Шахтар” в гостях зійдеться з “Інтером”, а “Реал” прийматиме “Боруссію”.

Нагадаємо, 21 жовтня “Шахтар” обіграв на виїзді “Реал”. “Гірники” задали переможну тональність гри вже в першому таймі, завдавши мадридцям до перерви найбільшої домашньої поразки в історії єврокубків. А в другому таймі втримали переможний рахунок. Матч завершився з рахунком 3:2 на користь українців.