5 серпня донецький “Шахтар” грав на “Олімпійському” з німецьким “Вольфсбургом” у межах 1/8 фіналу Ліги Європи. “Гірники” розгромили суперників із рахунком 3:0.

Українці домінували на рідному полі, відзначилися гідними атаками. Німці створили лише декілька небезпечних моментів, але все одно не змогли пробити наш захист. До того ж традиційно П’ятов неодноразово рятував команду.

Уже наприкінці гри донеччани оживилися, забивши два м’ячі у ворота суперника. Згодом Мораес на третій доданій хвилині встановив остаточний переможний рахунок. Так “Шахтар” вийшов до чвертьфіналу турніру.

До речі, за останні п’ять років клуб набрав 80 балів і може ще поліпшити цей показник. Завдяки перемозі над німцями він вийшов на 15-те місце в клубному рейтингу УЄФА, повідомляє ua.tribuna.com. Лідерство рейтингу утримує “Реал” (134 бали), “Атлетіко” (126) та “Барселона” (124).

Нещодавно “Шахтар” увійшов до двадцятки найкращих у Європі за рейтингом Euro Club Index. “Гірники” стали єдиною командою, яка не виступає у європейському топ-чемпіонаті, де беруть участь англійські, іспанські, італійські, німецькі та французькі клуби. Перше місце у рейтингу посіла мюнхенська “Баварія”.